fbpx

Kiedy z moją wspólniczkę poprosiłyśmy Kasię o stworzenie nam strony ecothings.pl, nasz pomysł na firmę był bardzo skonkretyzowany. A to oznaczało, że wiedziałyśmy dość dobrze, czego oczekujemy od naszej strony/sklepu. Same tworzymy produkty cyfrowe, więc nasze oczekiwania dotyczyły i funkcjonalności, przejrzystości i też samego pomysłu graficznego. Szukałyśmy więc bardzo szczególnej osoby do współpracy, która będzie otwarta na nasze potrzeby, pomysły, i umiała je przełożyć na konkretne rozwiązania techniczne. Ale jednocześnie, korzystając ze swojej wiedzy podpowie nam rozwiązania, które lepiej wyrażą nasze wyobrażenia. Trudno jest znaleźć kogoś takiego i właśnie Kasia okazała się tą właściwą osobą. Dzięki Kasi nasza strona jest taka, że nie chce się z niej wychodzić!

Iwona Rypson
ecothings.pl

Kasia zrobiła dla mnie rewitalizację strony, co jest wydaje mi się trudniejsze niż robienie od podstaw. Świetnie wyczuła moje potrzeby i oczekiwania, strona zyskała naprawdę nową jakość. Jest przejrzysta i co najważniejsze, funkcjonalna. Polecam z całą odpowiedzialnością.

Ewa Trzcińska
wcrb.pl

Profesjonalizm, dotrzymywanie terminów, doradztwo, kreatywność, dzielenie się wiedzą, sprawność działania. Oby zawsze trafiać na tak solidne osoby. Pięć gwiazdek ode mnie!

Małgorzata Zając
nieczekamnaemeryture.pl

Jestem bardzo zadowolona z Kasi i mogę jej usługi w 100 % polecić dalej. Służy fachową pomocą,  wielka fantazja i doświadczenie powoduje, że współpraca z nią to czysta przyjemność . Po za tym ma bardzo dużo cierpliwości i wie czego klient oczekuje jej pomysły są bardzo trafne dlatego czułam, że mogę na nią liczyć. Po za tym jest bardzo miłą i sympatyczną osobą ma w sobie dużo empatii i wyrozumiałości.

Aldona Golińska-Rezwow
aldonagolinskarezwow.pl

Kasia stworzyła dla mnie piękną stronę internetową. Na każdym etapie byłyśmy w kontakcie i brała moje sugestie pod uwagę. Pełen profesjonalizm i słuchanie klienta, cierpliwość i podpowiedzi najlepszego rozwiązania. Ogromnie polecam! Do dziś korzystam z jej wsparcia przy innych problemach informatycznych. Dziękuję Kasiu.

Anka Safian
ankasafian.com

Profesjonalne podejście Kasi, indywidualne potraktowanie sprawy, podpowiedzi i pozytywna energia podczas spotkań przełożyła się na moje zadowolenie z zrealizowanego projektu. Kasia oferuje również opiekę po stworzeniu strony, co jest ogromnym odciążeniem w prac każdego przedsiębiorcy.

Kasia Bralewska
kasiabralewska.pl

 

Bardzo polecam Panią Kasie. Pełen profesjonalizm, wiedza a przy tym olbrzymia intuicja w wyczuwaniu potrzeb klienta. Jestem bardzo zadowolona. POLECAM na 100%

Anna Sadowska
filarpsychoterapia.pl