fbpx

CZEŚĆ!

JESTEM KASIA I TAK JAK JUŻ WSPOMINAŁAM ROBIĘ WWW.​

Nazywam się Kasia Ambroziak i od kiedy 6 lat temu porzuciłam pracę w korporacji prowadzę pracownię kreatywną i wspieram kobiety na ich drodze do Własnego Życia. 

Na co dzień „robię” dla Was profesjonalne strony WWW, strony wizytówki, blogi, platformy kursowe i sklepy.
Stworzę dla Ciebie stronę, która będzie:

  • SZYBKA (żeby Klient się nie nudził jak będzie się ładowała),
  • RESPONSYWNA (czyli będzie dobrze wyglądała na każdym urządzeniu z którego skorzysta Twój Klient!) i
  • FUNKCJONALNA (tu chyba nie muszę tłumaczyć ;))

 

Stronę na której Twoi Klienci poczują się jak w domu (albo ulubionym sklepie!), a Ty w końcu będziesz pokazywała ją z dumą swoim kontrahentom.

Doskonale pamiętam początki mojej działalności, ogrom zadań jakie w związku z tym się przede mną pojawiły, niesamowitą ekscytację, ale i całe mnóstwo obaw.
Dzisiaj korzystając z tego doświadczenia wspieram je nie tylko radą, ale i oferując rozwiązania, których ja sama szukałam i potrzebowałam.

Od lat pasjonuję się rękodziełem i vintage. Można powiedzieć, że jestem „starociowym” freak’em ;) W pewnym momencie mojego życia przeróżne zawirowania połączone z ogólnoświatową sytuacją stworzyły mi świetną możliwość, żeby zanurkować w ten świat trochę głębiej. Trochę na żywo na targach, trochę na Instagramie. I tak krok po kroku zakręciłam się w kółko i wróciłam do punktu wyjścia:
Każdy początkujący (a czasem nawet i zaawansowany!) rękodzielnik poszukuje odpowiedniego miejsca dla swoich produktów w sieci.

 

Potrzebujesz strony idealnej dla siebie albo swojego biznesu?  Skontaktuj się ze mną: k_ambroziak@wp.eu